Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. sprzedaży

JOANNA TABIŚ PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE PIRSO firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów w ramach realizowanych umów,
  • kontakt telefoniczny z potencjalnymi partnerami,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • współpraca z kierownikiem działu w celu zwiększenia zasięgu działań,
  • przygotowanie raportów, researchu i zestawień na potrzeby działu,
  • stała kontrola przebiegu/realizacji aktualnych projektów.

Nasze wymagania

  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych, umawiania spotkań, budowania relacji,
  • doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta/umawianiu spotkań handlowych minimum rok
  • mile widziane: znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • stałe, pewne wynagrodzenie i motywacyjne premie
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • zestaw narzędzi do sprawnej, samodzielnej pracy,
  • wsparcie i otwartość współpracowników
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie i ustabilizowanej pozycji na rynku.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

JOANNA TABIŚ PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE PIRS

Firma PIRS zajmuje się, obrotem kruszywami pochodzenia odpadowego typu: popioły lotne do betonu, kruszywa żużlowe – powstającymi w elektrociepłowniach i elektrowniach. Działamy na terenie całej Polski oraz rozwijamy sprzedaż poza granicami kraju. Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży, lubisz wyzwania jesteś dyspozycyjny, APLIKUJ !!

Młodszy Specjalista ds. sprzedaży, małopolskie