Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży Marketplace

Nanushki

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • rozwój sprzedaży na marketplace ( 80% to Amazon /20% inne);

  • aktywne zarządzanie ofertami na platformach oraz ich optymalizacja pod kątem wyszukiwania;

  • planowanie i wdrażanie działań mających na celu zwiększenie sprzedaży;

  • przygotowywanie kampanii reklamowych/działań promocyjnych;

  • kontrolowanie i raportowanie sprzedaży, realizacja celów sprzedażowych;

  • obsługa systemu sprzedaży – Amazon Seller Central (FBM i FBA);

  • monitorowanie i raportowanie trendów na rynkach zagranicznych;

  • kompleksowa obsługa konta - kontakt z Klientem oraz obsługą Amazon;

Nasze wymagania

Szukamy osoby, która posiada minimum rok doświadczenia w pracy na Amazon. Bardzo dobrze zna tę platformę: techniki dodawania, procedury sprzedaży, systemy reklamowe, FBA, etc. Szukamy osoby, która poza wiedzą i zdobytym doświadczeniem wyróżnia się także samodzielnością, analitycznym myśleniem i zaangażowaniem w wykonywane zadania. A umiejętność logicznego myślenia, podnoszenie sobie poprzeczki i szukanie nowych rozwiązań to zwykła codzienność. Oczywiście ze względu na stanowisko pracy - wymagamy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

To oferujemy

Stabilną, długofalową pracę w kreatywnym zespole w centrum Olsztyna.

Preferujemy umowę o pracę na pełen etat, ale jeżeli Twoje kompetencje pozwalają na prace zdalną lub inne formy zatrudnienia - jesteśmy otwarci na rozmowę.