Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży marketplace

Cyfrowa Foto Sp. z.o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Potrafisz sprzedawać na Allegro, Amazonie czy eBayu? Wiesz jak działają te platformy i masz doświadczenie jak wykorzystać mechanizmy charakteryzujące je, by zwiększać sprzedaż? Masz w swoim portfolio kampanie, którymi możesz się pochwalić? Współpracowałeś lub budowałeś współpracę z tymi platformami? Potrafisz wyznaczać cele, realizować je i rozliczać? Wyciągasz wnioski z analizy wskaźników i skutecznie reagujesz na zmiany zachodzące w kampaniach?

Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie! Dołącz do naszego zespołu!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • aktywna sprzedaż za pośrednictwem serwisów aukcyjnych (eBay / Amazon / Allegro)
  • pozycjonowanie produktów na portalach aukcyjnych
  • wyszukiwanie i prowadzenie nowych działań marketingowych
  • realizacja założonych planów sprzedaży
  • raportowanie wg. standardów firmy

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • praktyczna i teoretyczna znajomość platform Amazon i eBay od strony sprzedającego
  • min. 2 lata doświadczenia w prowadzeniu kampanii na eBay / Amazon / Allegro
  • bardzo dobra znajomość zasad współpracy z powyższymi platformami
    znajomość zagadnień marketingowych (formaty reklamowe, wskaźniki itd - promocja  aukcji eBay / Amazon / Allegro - prowadzenie kampanii promocyjnych)
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną
  • wysokie umiejętności analityczne
  • otwartość na wyzwania

Dodatkowe / mile widziane kompetencje:

  • mile widziany drugi język obcy

OFERUJEMY

  • pracę pełną wyzwań z ludźmi którzy lubią to co robią
  • udział w realizacji nowatorskich projektów
  • realny wpływ na rozwój poszczególnych marek
  • gwarancję rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • dużą samodzielność w realizacji celów
  • partnerską relacja ze współpracownikami
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy