Ta oferta pracy jest nieaktualna od 321 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży Marketplace

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    eMAG jest jednym z największych sklepów internetowych w regionie. Działamy w Polsce, na Węgrzech, w Rumunii i Bułgarii. eMAG to organizacja, w której mimo 15 lat obecności na rynku wciąż panuje kultura start-upu. Chcemy, by klienci internetowi byli naszymi partnerami, nie pozycją w excelu – naszym zadaniem jest pomóc im oszczędzać czas i pieniądze. Szukamy ludzi, którzy pomogą nam zmienić branże e-commerce w Polsce. Jeśli podzielasz nasze wartości, a dodatkowo chcesz pracować w najlepiej skomunikowanym, nowoczesnym biurze w Warszawie - dołącz do nas! Wspólnie twórzmy kolejne rozdziały historii eMAG!

    Miejsce pracy: Warszawa
    MKTPL/092017
    Rozbudowujemy zespół Marketplace, który rozwija sprzedaż poprzez platformę emag.pl.
    Aktualnie poszukujemy osób, które pomogą nam pozyskać nowych Partnerów chcących rozszerzyć swoją sieć dystrybucji – sprzedając za naszym pośrednictwem.

    Zakres obowiązków:

    • Analiza rynku i poszukiwanie nowych Partnerów (firmy handlowe, produkcyjne, dystrybucyjne itp.)
    • Prowadzenie negocjacji i ustalanie warunków współpracy
    • Budowanie i utrzymywanie relacji z Partnerami kanału Marketplace
    • Zarządzanie projektem integracji (od strony biznesowej) danego Partnera z platformą emag.pl
    • Wsparcie Partnerów w zwiększaniu ich sprzedaży na platformie emag.pl m.in. poprzez rekomendacje bazujące na analizie danych
    • Raportowanie postępów pracy ( realizacja celów ilościowych i jakościowych)

    Wymagania:

    • Język angielski na zaawansowanym poziomie (min, B2) – pozwalającym na codzienną komunikację w międzynarodowym zespole
    • Doświadczenie w sprzedaży B2B i/lub sprzedaży usług, pośrednictwa sprzedaży
    • Sprawne posługiwanie się Ms Excel
    • Wiedza (nawet podstawowa) o e-commerce

    Kluczowe kompetencje:

    • Swoboda w komunikacji i umiejętność budowania efektywnej współpracy
    • Umiejętności sprzedażowe, m.in. prowadzenia prezentacji dla Klientów Korporacyjnych/Partnerów
    • Analityczne myślenie
    • Nastawienie na poszukiwanie rozwiązań i szybkie uczenie się
    • Poczucie odpowiedzialności za rezultat

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w zespole doświadczonych specjalistów
    • Miejsce pracy w pełnym entuzjazmu zespole
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z bogatym pakietem socjalnym (opieka medyczna, dofinansowanie karty sportowej, nauki języka angielskiego itd…)
    • Pracę w świetnie skomunikowanym biurze koło Metro / Dworca Gdańskiego w Warszawie

    CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

    Prosimy o przesłanie CV w wersji polskiej i angielskiej.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz. U. Nr 133 Poz. 883)

    Dziękujemy za wszystkie przesłane CV. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.

    Administratorem danych osobowych jest Agito Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa, prowadząca sklep internetowy eMAG, pod adresem www.emag.pl. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.