Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży maszyn budowlanych

LIUGONG DRESSTA MACHINERY SP. Z O.O.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży maszyn LiuGong na podległym terenie,

  • Wyszukiwanie nowych klientów,

  • Budowanie i dalsze utrzymywanie relacji z klientami,

  • Obsługa klienta, w tym także posprzedażowa,

  • Realizowanie założonych celów.

Nasze wymagania

  • Ambicja i chęć rozwoju zawodowego,

  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji handlowych,

  • Umiejętności negocjacyjne oraz komunikatywność,

  • Samodzielność i terminowość,

  • Gotowość do częstych podróży głównie na podległym terenie,

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Doświadczenie w sprzedaży maszyn budowlanych.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w globalnej firmie z rozpoznawalną na cały świat marką,

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, pakiety sportowe, dopłata do wypoczynku z funduszu socjalnego),

  • Merytoryczne wsparcie w pierwszych tygodniach pracy,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop, materiały reklamowe, szkolenia, wsparcie techniczne).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne