Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży maszyn komunalnych – dział maszyn nowych

JaskotO firmie

4 0004 200 brutto / mies.

Jaskot

28B

Budziszów Wielki (pow. jaworski)

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie nowych klientów, w celu nawiązania relacji handlowych i sprzedażowych z potencjalnymi nabywcami naszego asortymentu - maszyny komunalne, budowlane i leśne współpracujące z ciągnikami rolniczymi.

  • Realizacja sprzedaży na określonym planem poziomie.

  • Konstruowanie ofert.

  • Sprzedaż końcowa.

  • Zlecanie obsługi transakcji do działów: serwisu, logistyki.

  • Opieka posprzedażowa nad klientem.

Nasze wymagania

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami elektronicznej komunikacji: laptop, telefon, poczta elektroniczna, komunikatory internetowe, WORD, Excel

  • Gotowość do pracy stacjonarnej, sprzedaż telemarketingowa z możliwością wyjazdów do klientów i spotkań z klientami w siedzibie firmy.

  • Dobrze widziana znajomość techniki rolniczej lub doświadczenie w zakresie sprzedaży urządzeń technicznych szczególnie w obszarze handlu zagranicznego.

  • Umiejętność nawiązywania i budowania długotrwałych relacji biznesowych.

  • Prawo jazdy kat. B

  • Chęć uczenia się.

  • Otwartość w kontakcie z drugim człowiekiem

  • Sumienność w realizacji zadań.

  • Umiejętność samo motywowania się w realizacji celów.

  • Zdolności negocjacyjne

  • Odpowiedzialna postawa.

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w ramach umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie 4000,00 - 4200,00 brutto (w zależności od doświadczenia i osiąganych wyników, premia sprzedażowa i uznaniowa)

  • pracę w dynamicznej firmie, w normowanym czasie pracy

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • możliwości rozwoju zawodowego oraz szkolenia,

  • narzędzia niezbędne do pracy

Jaskot

Nasza firma jest dystrybutorem techniki rolniczej, komunalnej i leśnej od ponad 25 lat. Współpracujemy z wieloma znanymi w branży markami : Deutz-Fahr, Merlo, Unia, Samasz, Pronar.

Przewiń do profilu firmy