Specjalista ds. sprzedaży maszyny i urządzeń

ProGrasS Polska Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

ProGrasS Polska jest importerem i dostawcą wysokiej jakości maszyn i produktów do profesjonalnej pielęgnacji terenów rekreacyjnych i sportowych, pól golfowych, zieleni miejskiej i pasów zieleni przy drogach i autostradach. Oferujemy wyłącznie produkty i maszyny, które posiadają doskonałą reputację w Europie i na świecie oraz posiadają najwyższe akredytacje m.in. Redexim, Ransomes, Jacobsen, Kioti, Vredo, Trilo, EZ-GO.

Obecnie szukamy ambitnego i pełnego motywacji kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży maszyny i urządzeńNumer ref.: Miejsce pracy: Trzciana
Zakres obowiązków obejmuje:
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami biznesowymi i dystrybutorami
  • Budowa sieci dystrybucji zgodnie ze standardami firmy
  • Skuteczna realizacja programów wsparcia dystrybutorów i pogłębianie relacji biznesowych
  • Kontrola i nadzór nad realizacją planów sprzedażowych przygotowywanych z dystrybutorami
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Aktywny udział w tworzeniu programów promocji, akcji marketingowych
  • Uczestnictwo w targach regionalnych i ogólnopolskich
Wymagania:
  • Średnie lub wyższe wykształcenie kierunkowe
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenia w sprzedaży B2B w branży rolniczo-mechanizacyjnej lub mechanizacyjnej na podobnym stanowisku
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i organizacyjne
  • Ukierunkowanie na osiąganie wyników, elastyczność, zdolność do nawiązywania i utrzymywanie bliskich relacji z klientami
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności obsługi komputera - Word / Excel / Power Point / Outlook
  • Prawo jazdy, kat. B, mile widziane E
  • Przygotowanie do dużej ilości wyjazdów służbowych w miesiącu i umiejętność ich planowania
Oferujemy:
  • Stałe wynagrodzenie
  • Atrakcyjne premie
  • Szkolenia umożliwiające podwyższenie kwalifikacji
  • Możliwość awansu
  • Prace w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazne warunki pracy i pełne wsparcie w rodzinnej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08. 19997 o ochronie danych osobowych DZ.U. nr 133, poz. 883).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy