Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży Meteo

OMC ENVAG Sp. z o.o.

  • Iwonicka 21, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Iwonicka 21

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie zespołu sprzedaży produktów i usług w sektorze meteorologicznym i hyrometeorologicznym, głównie B2G i B2B

  • aktywne poszukiwanie nowego potencjału biznesowego (codziennie widzimy skutki zmian klimatu i ekstremalnych zjawisk pogodowych – razem z naszymi partnerami wykorzystujemy technologię i know-how, żeby wprowadzać innowacje i wyposażenie dla specjalistów meteorologów, aby lepiej rozumieli i prognozowali te zjawiska i tym samym zapewniali większe bezpieczeństwo społeczności)

  • rozwijanie i utrzymywanie istniejących relacji z klientami (zarządzanie klientami pod kierunkiem Kierownika Działu i we współpracy z członkami zespołu sprzedażowego, komunikowanie oczekiwań klientów i informacji zwrotnych do naszych partnerów)

  • przygotowywanie ofert i prowadzenie procesów sprzedaży

  • planowanie i wdrażanie sprzedaży zgodnie ze strategią firmy (w nadchodzących dziesięcioleciach meteorolodzy będą odgrywać coraz większą rolę we wspieraniu służb meteorologicznych i przemysłu w podejmowaniu odpowiedzialnych decyzji)

  • promowanie oferty firmy przez odwiedzanie obecnych i nowych klientów, udział w wystawach i targach oraz organizowanie seminariów dla klientów

  • poszukiwanie nowych klientów i eksplorowanie potencjału obecnych klientów (stań się ekspertem merytorycznym od potrzeb klientów, wyzwań i warunków rynkowych)

  • uczestnictwo w planowaniu budżetu i jego realizacji, prognozowanie wyników sprzedaży oraz rozwijanie/utrzymywanie rosnącego lejka sprzedażowego

  • współpraca z partnerami zagranicznymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • preferowane doświadczenie w meteorologii, hydrologii i pokrewnych

  • biegła znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie w poszukiwaniu nowego potencjału biznesowego

  • znajomość pakietu MS Office 365

  • doświadczenie w pracy w systemie CRM

  • doskonała komunikacja i sprawdzone umiejętności negocjacyjne

  • dobra organizacja, doskonałe zarządzanie czasem i wielozadaniowość

  • elastyczność, umiejętność pracy zespołowej, pozytywne nastawienie do obsługi klientów

  • silna motywacja do pracy oraz pasja do wygrywania i wytrwałość w dążeniu do celu (zawieranie transakcji)

  • chęć i zdolność do podnoszenia kompetencji poprzez poznawanie odpowiednich standardów branżowych, a także specyficznych zagadnień dla rynku (kultura, klienci, konkurencja)

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • pracę w miłej, przyjaznej atmosferze w młodym i dynamicznym zespole

  • realną możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego (prace realizowane w największych obiektach przemysłowych w kraju, kontakty z wieloma specjalistami w branży, możliwość poznania nowoczesnych technologii używanych w przemyśle)

  • szkolenia w kraju, jak również za granicą

  • bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i rodziny, ubezpieczenie grupowe na życie na preferencyjnych warunkach, karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Nasza firma istnieje od 1992 roku. Ma wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku. Zajmuje się sprzedażą „pod klucz” urządzeń i systemów pomiarowych (analizatory), służących do kontroli procesów technologicznych i monitoringu środowiska.

Przewiń do profilu firmy