Ta oferta pracy jest nieaktualna od 435 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży MICE

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Już od ponad 20 lat rozwijamy sieć nowoczesnych hoteli cenionych zarówno przez segment korporacyjny, jak i turystów indywidualnych. Aktualnie pod marką Qubus Hotel funkcjonuje 12 obiektów. Zapewnienie komfortu dla naszych Gości oraz najwyższej jakości świadczonych usług stanowi priorytet w naszej działalności i jednocześnie staje się wyznacznikiem rozwoju całej sieci. Dołącz już dziś do naszego zespołu i twórz z nami najlepszy hotel w mieście.

    Do czterogwiazdkowego hotelu w Krakowie poszukujemy osoby zainteresowanej ciekawą praca pełna wyzwań, na stanowisku:

    Miejsce pracy: Kraków

    Jeśli jesteś  osobą, która chce pracować w dynamicznym środowisku, wśród interesujących ludzi i lubi osiągać stawiane przed nią cele, to właśnie praca dla Ciebie.

    Od kandydatek/kandydatów oczekujemy:

    • co najmniej rocznego doświadczenia na stanowisku związanym z aktywną sprzedażą usług;
    • wiedzy z zakresu technik sprzedaży, zasad przygotowywania i prezentowania ofert sprzedażowych;
    • znajomości kanałów sprzedaży;
    • wykształcenia wyższego
    • wysoko rozwiniętych zdolności i umiejętności interpersonalnych;
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
    • komunikatywności;
    • zdolności negocjacyjnych oraz samodzielności;
    • umiejętności zorganizowania własnej pracy;
    • umiejętności obsługi programów pakietu MS Office.

    Zadania na stanowisku:

    • realizowanie polityki i strategii sprzedażowej wedle założonych budżetów oraz zatwierdzonych planów marketingowych;
    • aktywne poszukiwanie klientów w segmencie MICE, jak również utrzymywanie i budowanie relacji z kluczowymi klientami;
    • koordynowanie konferencji, bankietów, imprez realizowanych na terenie hotelu zgodnie z obowiązującym w sieci standardem;
    • tworzenie i aktualizowanie bazy danych o klientach;
    • monitoring i analiza danych w aspekcie sprzedaży konferencyjnej hotelu;
    • weryfikacja działań konkurencji;
    • przygotowanie i udział w eventach w segmencie MICE.

    Oferujemy:

    • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz do karty Multisport, umożliwiającej korzystanie z zajęć sportowo-rekreacyjnych;
    • pracę w gronie profesjonalistów;
    • dodatkowe świadczenia socjalne w ramach ZFŚS;
    • możliwość rozwoju i awansu w ramach sieci Qubus Hotel.

    Lubisz uczyć się nowych rzeczy? Szukasz szansy rozwoju?
    Zobacz, w Qubus Hotel to możliwe:

    opisopisopis