Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Sprzedaży

Hossa.biz Sp. z o.o.O firmie

Hossa.biz Sp. z o.o.

Bitwy pod Płowcami 54

Sopot

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż usług szkoleniowych, konferencyjnych i grupowych Hotelu,
  • Aktywne pozyskiwanie klientów w segmencie turystyki biznesowej,
  • Utrzymywanie i budowanie relacji biznesowych z Klientami i Gośćmi Hotelu,
  • Tworzenie ofert i umów handlowych,
  • Organizowanie i koordynowanie wydarzeń,
  • Współpraca z działami operacyjnymi hotelu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne, łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji,
  • Nastawienie na realizację celów, samodzielność, dobra organizacja czasu pracy,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia w organizacji Radisson Hotel Group będącej liderem na rynku hospitality,
  • Możliwość rozwoju,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Szkolenia w sieci Radisson Hotel Group,
  • Kartę Multisport, ubezpieczenie na życie.

Radisson Blu Hotel, Sopot to nowoczesny, 4-gwiazdkowy hotel zlokalizowany w kameralnej części Sopotu w odległości zaledwie 250 metrów od plaży. Architektura obiektu, połączona z jego wyjątkowym położeniem, doskonale sprzyja regeneracji, a także daje impuls dla rozwijania całorocznej oferty kulturowej czy prozdrowotnej dedykowanej mieszkańcom Trójmiasta.

Do dyspozycji Gości pozostaje 219 komfortowych pokoi w autorskich aranżacjach, strefa Wellness z 12 gabinetami oferującymi różnorodne metody pielęgnacji i kosmetologii, strefa basenowa oraz saunarium, profesjonalna przestrzeń fitness, a także Joga House. Ofertę uzupełnia restauracja ze śródziemnomorskim menu, szerokim wyborem win z własnej winnicy w Dolinie Rodanu oraz lokalnie ważonym piwem. Radisson Blu Hotel, Sopot to również nowy wymiar spotkań. Hotel dysponuje największą przestrzenią konferencyjną w Trójmieście z oryginalnie zaprojektowanym, multifunkcjonalnym pawilonem.

Operatorem obiektu jest należąca do Grupy Kapitałowej Hossa, spółka Hossa.biz będąca zarządcą i administratorem nieruchomości biurowych, hotelowych i usługowych z uwzględnieniem prowadzenia kompleksowej obsługi, wynajmu oraz sprzedaży nieruchomości komercyjnych.

Zapraszamy do składania CV poprzez przycisk APLIKUJ, znajdujący się na dole ogłoszenia.

Zapewniamy kandydatom całkowitą dyskrecję.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Specjalista ds. Sprzedaży, Bitwy pod Płowcami 54, Sopot