Specjalista ds. sprzedaży Microsoft Cloud z językiem angielskim i francuskim

Senetic S.A.

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie obecnych i przyszłych klientów w kwestiach związanych z Microsoft 365 / Office 365, tj:

  • pozyskiwanie nowych klientów,

  • utrzymywanie i rozwijanie dobrych relacji biznesowych z obecnymi i przyszłymi klientami,

  • obsługa bieżących ofert sprzedaży,

  • doradztwo w zakresie najlepszych rozwiązań i usług,

  • prowadzenie prezentacji on-line.

Nasze wymagania

  • min 2 lata doświadczenia w sprzedaży do klientów biznesowych,

  • doświadczenie w branży IT będzie dodatkowym atutem,

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i francuskiego,

  • zorientowanie na cel,

  • biegła znajomość programów Microsoft Word, Excel, Outlook.

  • Jeśli jesteś ambitny, a do zadań podchodzisz analitycznie ale z optymizmem, to Twój plus.

  • Pamiętaj – nie musisz posiadać umiejętności technicznych!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

#Senetic to globalny dostawca rozwiązań IT. Oferujemy najlepsze na rynku oprogramowanie, narzędzia do budowy infrastruktury sieciowej, serwerowej oraz rozwiązania chmurowe. Od 2009 roku nieustannie rozszerzamy obszar działania, pozyskując coraz to większe grono zadowolonych partnerów biznesowych na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy