Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży - Microsoft Office 365

home.pl S.A.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż usług Microsoft Office dla nowych oraz obecnych klientów w modelu B2B

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów poprzez takie kanały jak: LinkedIn, fora internetowe, media społecznościowe i inne

  • Budowanie długofalowej relacji biznesowej z klientem

  • Kompleksowe wsparcie i doradztwo dla klientów

  • Aktywna sprzedaż pozostałych usług z działu Marketplace

  • Kontakt z klientami poprzez telefon, e-mail, czat oraz połączenia wideo

  • Przekazywanie informacji zwrotnej dot. zgłaszanych potrzeb i oczekiwań klientów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży i obsłudze klienta (mile widziana telesprzedaż)

  • Wysoka orientacja na Klienta

  • Znajomość języka angielskiego - w stopniu komunikatywnym

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • Samodzielność i nastawienie na realizację celów

  • Proaktywne podejście do zadań i chęć do nauki

  • Zainteresowanie tematyką usług internetowych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - pełen etat

  • Wynagrodzenie składające się z części stałej oraz premii uzależnionej od wyników

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Elastyczne godziny pracy – brak pracy zmianowej

  • Możliwość rozwoju w różnych kierunkach – udział w programach rozwojowych „Bilet do Rozwoju”

  • Prywatną opiekę medyczną, dopłaty do kart sportowych oraz wakacji, imprezy integracyjne

  • Możliwość pracy zdalnej, bądź w trybie hybrydowym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji
1

I etap- rozmowa online- poznajmy się!

2

II etap- zadanie dla wybranych kandydatów

Co druga strona internetowa w Polsce jest w home.pl a do grona użytkowników Naszych usług należą zarówno klienci indywidualni, mikro- i małe firmy, oraz międzynarodowe koncerny, instytucje finansowe oraz jednostki administracji publicznej.

Obecnie poszukujemy kolejnego sprzedażowego talentu, który dołączy do zespołu Marketplace- to team rozwijający ofertę aplikacji dostępnych w home.pl

Przewiń do profilu firmy