Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży międzynarodowej - eksportu B2C

Przedsiębiorstwo Handlowe GECON sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne i samodzielne pozyskiwanie nowych odbiorców na rynkach zagranicznych w szczególności na rynkach poza UE

  • Tworzenie ofert handlowych zgodnie z obowiązującą polityką cenową, negocjowanie warunków handlowych

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Badanie rynku i analizowanie potencjału sprzedażowego, wyszukiwanie i ocena szans rynkowych oraz monitoring działań konkurencji w sprzedaży międzynarodowej

  • Współpraca z innymi działamy firmy z zakresie realizacji zamówień

  • Reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie w budowaniu sprzedaży międzynarodowej (również online) na stanowisku bezpośrednio odpowiedzialnym za sprzedaż, preferowana branża AGD, elektronika

  • Gotowość do wyjazdów służbowych w razie potrzeby (krajowych i zagranicznych) oraz dostępność do rozmów i spotkań online z klientami pochodzącymi z różnych stref czasowych

  • Otwartość w kontaktach i nawiązywaniu relacji interpersonalnych z ludźmi z różnych kultur

  • Znajomość podstawowych zasad sprzedaży międzynarodowej, a także technik negocjacyjnych

  • Swoboda i pełna komunikatywność w języku angielskim - poziom zaawansowany, mile widziana znajomość języka arabskiego lub francuskiego

  • Pewność siebie podczas prezentacji oferty i produktów w bezpośrednich spotkaniach oraz online,

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office, Excel i Word

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do uzyskiwanych wyników,

  • Możliwość rozwoju kariery w firmie o bardzo dużym potencjale,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Niezbędne narzędzia pracy.

Jesteśmy GECON w grupie firm – ponad 250 pracowników z jedną wizją: dajemy nowe życie używanym produktom! Dzięki nam klienci mogą kupować niedrogie, wysokiej jakości używane artykuły elektroniczne, elektryczne i multimedialne. Możemy pochwalić się ponad 5-letnim doświadczeniem.

Przewiń do profilu firmy

W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy osoby ambitnej i energicznej do pracy w dziale handlowym na stanowisku:

Specjalista ds. sprzedaży międzynarodowej/eksportu B2C