Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży Międzynarodowej

AS-PL Sp. z o.o.

5 5007 000 brutto / mies.

Elbląska 130

Rudniki

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • kontakt z potencjalnymi kontrahentami (telefoniczny oraz mailowy)

  • reprezentowanie firmy i budowanie pozytywnego wizerunku na rynkach zagranicznych

  • udział w zagranicznych wyjazdach służbowych oraz międzynarodowych targach branżowych

  • przygotowywanie ofert handlowych oraz dokumentacji eksportowej

  • utrzymywanie kontaktu i budowanie długotrwałych relacji z odbiorcami

Podział czasu pracy
60%

Proces realizacji zamówień

20%

Mailowe i telefoniczne wspieranie Klientów

20%

Pozyskiwanie potencjalnych Klientów

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • znajomość drugiego języka będzie atutem

  • wykształcenie min. średnie

  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji biznesowych

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętności negocjacyjne

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • gotowość do odbywania podróży służbowych

  • prawo jazdy kat. B (aktywny kierowca)

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pełen etat w oparciu o umowę o pracę

  • terminowo wypłacane wynagrodzenie, składające się z podstawy i premii kwartalnej

  • pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku w biurze w Gdańsku

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

  • przyjazny proces wdrażania na stanowisko pracy pod okiem doświadczonych kolegów

  • narzędzia do pracy (komputer, telefon)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa kwalifikacyjna (możliwa do przeprowadzenia online)

2

Case study (opcjonalnie)

3

Witamy na pokładzie!

Jesteśmy europejskim przedsiębiorstwem prężnie działającym w branży rozruszników i alternatorów. Firma została założona w Gdańsku w 1992 roku jako Auto-Starter. Obecnie zatrudniamy ponad 290 osobową profesjonalną kadrę wykwalifikowanych pracowników. Współpracujemy z dystrybutorami oraz hurtownikami części zamiennych z całego świata w obszarze rynku aftermarket, czyli dystrybucji części zamiennych i akcesoriów do pojazdów.

Wieloletnie kontakty handlowe i sprzedaż do około 100 krajów na całym świecie sprawiają, że znajdujemy się w czołówce wiodących dostawców części i podzespołów elektrycznych do pojazdów.

Przewiń do profilu firmy