Specjalista ds. sprzedaży międzynarodowej

  • Wąbrzeźno, Toruń, Grudziądz, Brodnica, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 23.04.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 23.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dla naszego Klienta - dużej spółki akcyjnej o profilu produkcyjnym, w związku z rozwojem sprzedaży
    na rynkach zachodnich, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Grudziądz, Toruń (okolice), Wąbrzeźno, Brodnica

    Zadania na stanowisku:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
    • Realizacja planów sprzedaży w powierzonej grupie produktowej,
    • Budowanie dobrych relacji handlowych z Klientami,
    • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków sprzedaży i współpracy,
    • Bieżąca realizacja zamówień,
    • Przygotowywanie analiz i raportów sprzedażowych.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Dobrej znajomości języka angielskiego,
    • Doświadczenia w sprzedaży,
    • Prawa jazdy,
    • Umiejętności wyszukiwania nowych klientów oraz budowania długofalowych relacji handlowych,
    • Wysokiej motywacji do pracy, nastawienia na realizację celów, umiejętności tworzenia dobrych relacji handlowych,
    • Szukamy osoby systematycznej, uporządkowanej, aktywnej i dążącej do celu,

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Motywacyjny system wynagradzania,
    • Bogaty pakiet socjalny, m.in: możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie do nauki, kursy językowe, dofinansowanie do urlopu,
    • Niezbędne narzędzia pracy.
    • Samodzielne stanowisko w prężnie rozwijającej się firmie,
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.