Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży

Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Mielec, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o. o. należące do koncernu Lockheed Martin,  to jeden z największych w Polsce producentów statków powietrznych, a także największy zakład produkcyjny LM poza granicami Stanów Zjednoczonych. Flagowe produkty PZL Mielec to wielozadaniowy helikopter S-70i Black Hawk oraz samolot M28 w wersji cywilnej i militarnej. Oprócz gotowych wyrobów firma produkuje elementy struktury – kabiny, pylony i stożki ogonowe, do amerykańskiej wersji śmigłowca BLACK HAWK UH-60 oraz realizuje zamówienia w ramach kooperacji przemysłowej.

PZL Mielec wraz z Sikorsky Aircraft Corporation od listopada 2015 roku są częścią koncernu Lockheed Martin, prężnie działającego w dziedzinie bezpieczeństwa, lotnictwa, kosmosu oraz na całym świecie zatrudniającego około 105 tys. pracowników.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko

Ogólny zakres obowiązków:

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów B2B
  • Analizowanie potrzeb klienta/rynku
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Prowadzenie prezentacji dla potencjalnych kontrahentów
  • Budowanie trwałych i przyjaznych relacji z klientami
  • Przygotowanie i obsługa wizyt i delegacji
  • Zapewnianie odpowiednich badań rynkowych i proponowanie rozwiązań

Stawiane wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane Handel Zagraniczny
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w kontaktach z klientami biznesowymi (B2B)
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych
  • Umiejętność analizowania i precyzowania potrzeb klienta
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesu przygotowania oferty dla klienta
  • Orientacja na realizację celów i osiąganie wyników
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej na rynku firmie
  • Możliwość nabywania doświadczeń w międzynarodowej korporacji będącej liderem branży lotniczej
  • Dynamiczne i pełne wyzwań środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w tym: Pracowniczy Program Emerytalny, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, program edukacyjny, ZFŚS i inne.

Administratorem danych są Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o z siedzibą w Mielcu 39-300, ul. Wojska Polskiego 3. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy