Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży mieszkań i apartamentów

PEKABEX

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż mieszkań i apartamentów inwestycyjnych,

  • Reprezentowanie developera w całym procesie sprzedażowym,

  • Wsparcie rozwoju projektów.

Nasze wymagania

  • Znajomość procesu sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym,

  • Biegła znajomość języka niemieckiego, mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta niemieckojęzycznego,

  • Doświadczenie w sprzedaży mieszkań (preferowane na rynku lokalnym),

  • Doświadczenie w sprzedaży apartamentów inwestycyjnych (preferowane w miejscowościach nadbałtyckich),

  • Doświadczenie w zakresie obsługi posprzedażnej Klienta i odbioru mieszkań,

  • Umiejętność budowania relacji z klientem, otwartość i wysoka kultura osobista,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,

  • Chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, otwartość na nowe technologie,

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

PEKABEX

Pekabex od 50 lat jest największym polskim producentem elementów prefabrykowanych oraz generalnym wykonawcą. Ponad 2 tysiące naszych specjalistów zajmuje się projektowaniem, produkcją, logistyką, montażem oraz wykonawstwem i developmentem inwestycji. Produkujemy elementy wykorzystywane do realizacji w nowoczesnej technologii modułowej obiektów takich jak: hale produkcyjne, magazyny, biura, obiekty handlowe, dworce, parkingi, osiedla mieszkaniowe, mosty i tunele, w sześciu fabrykach: w Poznaniu, Bielsku-Białej, Mszczonowie, dwóch w Gdańsku, a także w niemieckim Marktzeuln. Prowadzimy inwestycje budowlane w Polsce, krajach skandynawskich i Niemczech. Naszą największą wartością są ambitni, zaangażowani i lubiący swoją pracę ludzie. Działamy odpowiedzialnie i rzetelnie.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego Zespołu, to obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży mieszkań i apartamentów

Przewiń do profilu firmy