Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży Mieszkań i Obsługi Klienta

IMPERIAL CAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wadowicka 7

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa Klientów w procesie sprzedaży mieszkań,

  • przygotowywanie ofert w Biurze Sprzedaży i prezentacja mieszkań na terenach inwestycji,

  • budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami,

  • kompletowanie dokumentów do umów deweloperskich/przedwstępnych i końcowych z Klientami,

  • prowadzenie negocjacji z Klientami,

  • udział w planowaniu i realizacji działań marketingowych – w tym Targach Mieszkaniowych,

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • wykształcenie wyższe,

  • znajomość krakowskiego rynku nieruchomości, w szczególności rynku pierwotnego,

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • elastyczność, komunikatywność i wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kat.B,

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie,

  • dużą samodzielność,

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności (udział w szkoleniach i konferencjach sprzedażowych),

  • przyjazną atmosferę w młodym zespole profesjonalistów.

Imperial Capital jest spółką inwestycyjną, kompleksowo realizującą projekty deweloperskie na krakowskim rynku mieszkaniowym i biurowym. Aktualnie prowadzi budowę 484 mieszkań o powierzchni około 27 000 m2 PUM. Spółka dynamicznie się rozwija, pozyskała grunty, na których przygotowuję inwestycje o łącznej powierzchni ponad 100 000 m2 PUM (ponad 2000 mieszkań ) w klasycznym segmencie deweloperskim oraz segmencie PRS (mieszkania pod wynajem ). Celem jest przygotowanie i realizacja już nabytych inwestycji oraz nabywanie kolejnych nowych projektów inwestycyjnych. Ambicją spółki jest permanentny, dynamiczny rozwój, poprzez zwiększanie skali działania i stanie się wiodącą firmą inwestycyjną na polskim rynku nieruchomości.

Aktualne inwestycje:

Citi Yes!

Green Park Villa etap II

Green Park Villa etap III

Zalesie Corner House

Przewiń do profilu firmy