Ta oferta pracy jest nieaktualna od 254 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży Mieszkań

  • Katowice, Zabrze, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Stanowimy jeden z pięciu filarów firmy inwestycyjnej TDJ. Prowadzimy aktywną działalność deweloperską i specjalizujemy się w realizacji projektów w obszarze nieruchomości mieszkaniowych wielo- i jednorodzinnych, biurowych, a także gruntowych. W 2018 zostaliśmy wyróżnieni nagrodą  Housemarket Silesia Awards w kategorii Developer Roku.
    W TDJ wierzymy, że podstawą budowania przyszłości firmy są ludzie. Doceniamy pracę naszych współpracowników, nie wyznaczamy nierealnych budżetów, nie nakładamy kar, nie wiążemy niebezpiecznymi umowami. Stawiamy na jasne warunki współpracy. Realizujemy długofalową strategię, która uwzględnia więcej niż jeden model biznesowy.
    TDJ Estate Sp. z o. o.
    ul. Armii Krajowej 41
    40-698 Katowice
    T: +  48 32 832 00 00 [email protected]

    www.tdjestate.pl

    W związku z dynamicznym rozwojem oraz planowanym rozpoczęciem kolejnych inwestycji poszukujemy kandydata/-tki  na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice, Zabrze

    Główne zadania:

    • Prezentacja oferty mieszkaniowej klientom w punkcie sprzedaży
    • Analiza potrzeb klienta i dopasowanie oferty
    • Negocjowanie warunków zakupowych i sprzedaż mieszkań
    • Podpisywanie umów z klientami i obsługa posprzedażowa
    • Utrzymywanie bieżącego kontaktu z klientem
    • Dbałość o wysoką jakość sprzedaży i obsługi klienta, zgodnie ze standardami firmy
    • Udział w przedsięwzięciach marketingowych, wspierających proces sprzedaży (targi nieruchomości, drzwi otwarte)

    Od kandydata oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego
    • Minimum 2-letniego doświadczenia w sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym
    • Zainteresowania tematyką nieruchomości i znajomości lokalnego ryku nieruchomości
    • Wysokich umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych
    • Dbałości o wysoką jakość sprzedaży
    • Skuteczności w działaniu i silnej orientacji na cele
    • Dużej komunikatywności i umiejętności budowania relacji z klientami
    • Umiejętności realizacji wielu zadań jednocześnie, w szybkim tempie i w zmiennym środowisku
    • Samodzielności i dobrej organizacji pracy

    Oferujemy:

    • Pracę w jednej z największych prywatnych firm w Polsce, o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania
    • Umowę o pracę i niezbędne narzędzia pracy
    • Atrakcyjny system wynagradzania oparty na wynagrodzeniu podstawowym oraz prowizji od sprzedaży
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (bezpłatne wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne itp.)

    Prosimy o dopisanie do przesyłanych aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwających i przyszłych procesów rekrutacji. Rozumiem, że moje dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu niezbędnym dla przeprowadzenia procesu rekrutacji pracodawcom należącym do Grupy TDJ, a więc w szczególności: TDJ S.A., TDJ Estate Sp. z o.o., Fundacja TDJ na Rzecz Edukacji i Rozwoju, Famur S.A. oraz spółki zależne, Polska Grupa Odlewnicza S.A. oraz spółki zależne, Zamet Industry S.A. oraz spółki zależne, Narzędzia i Urządzenia Wiertnicze Glinik Sp. z o.o., FPM S.A.. Jednocześnie jestem świadomy, że w/w pracodawcy mogą przechowywać, w szczególności, choć nie tylko, następujące kategorie danych osobowych: imię i nazwisko, miejsce zamieszkania i numer telefonu, datę urodzenia, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, numer PESEL w celach wdrożenia, administrowania i zarządzania procesem rekrutacyjnym dotyczącym mojej osoby („Dane osobowe”). Rozumiem, że mam prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Niniejszym potwierdzam, że zapoznałem/am się z powyższą informacją dotyczącą wykorzystywania moich danych osobowych i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie powyższym zakresie. Rozumiem, że brak wyrażenia zgody na udostępnienie i przechowanie danych osobowych powoduje, iż aplikacja nie zostanie wzięta pod uwagę w procesach rekrutacyjnych”.