Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży mieszkań

QUELLE LOCUM SP. Z O. O.O firmie

QUELLE LOCUM SP. Z O. O.

Józefa Korzeniowskiego 36

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów Spółki
  • prezentacja bieżącej oferty
  • ustalanie warunków sprzedaży i zawieranie umów rezerwacyjnych
  • reprezentowanie Spółki w kancelarii notarialnej przy zawieraniu umów deweloperskich i umów sprzedaży
  • uczestnictwo w dniach otwartych, targach mieszkaniowych i innych imprezach branżowych
  • obsługa posprzedażowa
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży nieruchomości
  • znajomość ustawy deweloperskiej
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • umiejętność budowania dobrych relacji z klientami
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność, sumienność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • bardzo dobra znajomości pakietu Ms Office
  • prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • ciekawą pracę w nowoczesnym biurze w centrum miasta
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
  • pakiet medyczny
  • możliwość zdobycia i rozwinięcia dotychczasowego doświadczenia zawodowego

Quelle Locum łączy pasje i wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i budowaniu mieszkań i apartamentów. Sprzedajemy nową jakość w polskim budownictwie.

Specjalista ds. sprzedaży mieszkań, Józefa Korzeniowskiego 36, Kraków