Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży mieszkań

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Kalter Nieruchomości Sp. z o.o deweloper działający
    na białostockim i warszawskim  rynku nieruchomości.

    Zatrudni na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • profesjonalna obsługa klientów firmy,
    • prezentacja nieruchomości,
    • aktywna sprzedaż mieszkań,
    • budowanie relacji z klientem,
    • organizacja biura sprzedaży,
    • uczestnictwo w targach mieszkaniowych,
    • zawieranie i prowadzenie umów z klientami firmy.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • udokumentowane doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta – nieruchomości, budownictwo, firmy deweloperskie,
    • ogólna wiedza z zakresu budownictwa, nieruchomości, finansów i zagadnień prawnych związanych z nieruchomościami,
    • komunikatywność, operatywność i dynamizm w działaniu,
    • dobra organizacja czasu pracy,
    • wysoka kultura osobista,
    • obsługa programów pakietu MS Office, CRM.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • praca w stabilnej i rozwijającej się firmie,
    • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach inwestycyjnych,
    • niezbędne narzędzia do pracy.

    Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji w biurze Firmy lub
    klikając przycisk Aplikuj.

    Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Administratora danych, tj. KALTER Sp. z o.o. z siedzibą w 15-218 Białystok, ul. Augustowska 8. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    bottom