Ta oferta pracy jest nieaktualna od 207 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży mieszkań

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 21.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: 10/102017

    Zakres obowiązków:

    • Kompleksowa obsługa klientów indywidualnych i biznesowych,
    • Aktualizacja bazy danych sprzedażowych,
    • Prowadzenie procesu sprzedaży, w tym przygotowanie niezbędnej dokumentacji, prezentacje inwestycji, podpisywanie umów notarialnych,
    • Sporządzanie raportów i analiz,
    • Uczestnictwo w eventach branżowych w tym targach nieruchomości,
    • Monitorowanie działań konkurencji,
    • Aktywne uczestnictwo w procesie zdobywania nowych klientów,
    • Obsługa systemu CRM.

    Poszukiwane kompetencje:

    • Wykształcenie wyższe,
    • Doświadczenie w sprzedaży mieszkań jak i domów na rynku pierwotnym,
    • Zainteresowanie tematyką nieruchomości,
    • Znajomość ustawy deweloperskiej, zagadnień technicznych i prawnych niezbędnych w procesie sprzedaży nieruchomości,
    • Umiejętność prezentacji oferty oraz negocjacji ceny,
    • Dobra znajomość MS Office,
    • Wysokie zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole,
    • Umiejętności budowania relacji z klientami,
    • Odpowiedzialność i rzetelność,
    • Wysoka kultura osobista,
    • Znajomość j. angielskiego.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie,
    • Możliwość korzystania z karty Multi Sport oraz prywatnej opieki medycznej,
    • Możliwość ciągłego podnoszenia kompetencji.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV zawierające klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych,
    Dz. U. Nr 133, poz. 883”

    Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

    opisopisopis