Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży mieszkań

S&P Development sp. z o.o.O firmie

3 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Krawiecka 3, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

S&P Development sp. z o.o.

Krawiecka 3

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • kontakt z nabywcą mieszkania od pierwszego spotkania, prezentacja oferty,

  • reprezentowanie dewelopera w całym procesie sprzedaży mieszkania w tym przy akcie notarialnym

  • udział w przekazaniu gotowego lokalu klientowi

  • udział i wsparcie w zarządzaniu lokalami i obiektami własnymi dewelopera

Nasze wymagania

  • znajomość procesu sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym

  • umiejętność i minimum 2 letnie doświadczenie w pracy z klientem, empatia i otwartość w relacjach, wysoka kultura osobista, miła aparycja

  • umiejętność biegłej obsługi skomplikowanego oprogramowania branżowego i szybka adaptacja nowoczesnych technik komunikacji

  • znajomość obsługi nowoczesnych urządzeń elektronicznych i kanałów komunikacji, aplikacji mobilnych i biegła ich obsługa (korzystamy m.in. z aplikacji Dropbox, Trello, Mozilla)

  • minimum 4 lata praktyki zawodowej

  • rzetelność, samodzielność, dokładność i konsekwencja w działaniu

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • podstawowa znajomość technologii w budownictwie

  • podstawowa praktyczna znajomość rynku pierwotnego we Wrocławiu i okolicach

  • wykształcenie lub kursy z zakresu związanego z nieruchomościami

  • komunikatywna znajomość języka obcego, pozwalająca na swobodną rozmowę o kupowanym przez klienta mieszkaniu

  • dobra kondycja fizyczna, w wolnym czasie chodzimy po górach, a place budów bywają bardzo duże 😉

To oferujemy

  • opiekę doświadczonej osoby w pierwszych miesiącach pracy

  • ciekawe, odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy

  • wynagrodzenie w zależności od doświadczenia, stażu pracy, formy zatrudnienia

  • dodatkowe premie kontraktowe, okolicznościowe i uznaniowe

  • narzędzia pracy, w tym w późniejszym okresie nowy samochód z możliwością częściowego korzystania prywatnie

  • szkolenia i dofinansowanie do projektów związanych z rozwojem osobistym (np. studia, cotygodniowe zajęcia językowe w firmie, szkolenia tematyczne)

  • udział w szkoleniach organizowanych przez PZFD

  • prywatną opiekę medyczną wraz z systemem ubezpieczeń dla pracownika i rodziny

  • pracę w koleżeńskim zespole nastawionym na relacje i wartości

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Grupa spółek (www.spd.com.pl, www.inex.green, www.jugo.com.pl) działająca w sektorze budowlanym, deweloperskim, inżynierskim i energetycznym zatrudni osobę na stanowisku kontrolera inwestycji. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontrolę postępu prac inwestycji deweloperskich oraz wsparcie w czynnościach technicznych innych pracowników w spółkach.

Szukamy doświadczonego technika budownictwa, samodzielnego w działaniu i zdecydowanego na stabilną pracę w rozwijającej się firmie.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Prosimy o uszanowanie naszego czasu i nie aplikowanie w przypadku nie spełnienia powyższych wymagań.