Specjalista ds. Sprzedaży na platformach zagranicznych (marketplace)

Morele.net Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Fabryczna 20A

Grzegórzki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • rozwój i budowanie nowych relacji biznesowych z portalami wspomagającymi sprzedaż na rynkach zagranicznych (marketplace)

  • poszerzanie dostępności oferty na platformach typu: emag, ebay, amazon, mall, ozon, cdiscount, kaufland

  • odpowiedzialność za dokumentację związaną ze sprzedażą zagraniczną

  • organizacja i kontrola procesów logistycznych

  • otwieranie nowych rynków oraz kreowanie mechanizmów sprzedażowych

  • obsługa handlowa klienta (zapytania, zgłoszeń serwisowych i reklamacyjne klientów)

  • bieżące raportowanie i analiza wyników sprzedażowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • mile widziana znajomość drugiego języka obcego (niemiecki, rosyjski, czeski, bułgarski, rumuński, węgierski)

  • doświadczenie w sprzedaży na platformach zagranicznych typu: amazon, ebay, emag, mall

  • wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych oraz budowania relacji z partnerami biznesowymi

  • inicjatywa i innowacyjność przejawiająca się w forsowaniu i skutecznym wdrażaniu nowych rozwiązań

  • podstawowa znajomość branży IT, AGD, RTV, SPORT

  • dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office), urządzeń biurowych

To oferujemy

  • pracę w jednym z największych e-commerce w Europie Środkowo-Wschodniej

  • pracę w firmie o jasnych i przejrzystych wartościach, które budują naszą kulturę organizacyjną

  • dowolną formę zatrudnienia

  • elastyczny czas pracy

  • system wynagrodzenia: podstawa + premia

  • pracę w biurze w Krakowie (docelowo będzie to system hybrydowy)

  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia (udział w rekrutacjach wewnętrznych)

  • nieformalną atmosferę pracy w zespole ludzi pełnych pasji i zaangażowania

  • benefity: dofinansowanie do karty sportowej, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • Karta multisport

Morele to lider polskiego rynku e-commerce w segmencie dystrybucji elektroniki użytkowej (komputery, laptopy, podzespoły komputerowe, RTV, AGD) z blisko 20-letnią historią obecności w branży.

Wartości, które spajają naszą ponad 500 osobową załogę to otwartość, prawość i koleżeńskość.

Przewiń do profilu firmy

Gotowy/a na podjęcie wyzwania? Aplikuj i przekonaj się, że warto!