Specjalista ds. sprzedaży na rynek czeski i słowacki

Cortex Chemicals Sp. z o.o.

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • wyszukiwanie i pozyskiwanie klientów

  • stała obsługa bieżących klientów (wizyty, spotkania, korespondencja)

  • raportowanie do firmy

  • wdrażanie pomysłów na nowe biznesy, nowe surowce

  • przygotowywanie planów sprzedażowych

  • współpraca z Product Managerami przy monitorowaniu i analizowaniu rynku pod kątem zapotrzebowania na nowe surowce

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w sprzedaży B2B

  • bardzo dobra znajomość języka czeskiego i słowackiego umożliwiająca swobodną komunikację, mile widziana znajomość języka angielskiego

  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe

  • silna orientacja na wynik

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • kreatywne, twórcze myślenie poza schematami

  • gotowość do wyjazdów w kraju i za granicą

  • otwartość, chęć do podejmowania wyzwań i uczenia się nowych rzeczy

  • umiejętność wywierania wpływu/nacisku na otoczenie w celu osiągnięcia wytyczonego celu (komunikacja z dostawcami, handlowcami i kooperacja w zespole)

  • umiejętność wyciągania konstruktywnych wniosków i opinii

  • odwaga i brak konformizmu

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny system premiowania oparty o realizację wyznaczonych zadań

  • niezbędne narzędzia pracy

  • rozbudowany system socjalny

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez intensywne szkolenia wewnętrzne oraz wyjazdy na targi branżowe i uczestnictwo w konferencjach zewnętrznych

  • przyjazne środowisko i atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • Karta MultiSport

  • Karta Medicover

Miejsce pracy:

  • Tarnów/Kraków/Warszawa lub Home Office

Cortex Chemicals Sp. z o.o. działa na rynku polskim i międzynarodowym od 1982 roku. Ponad 30-letnie doświadczenie i ciągły rozwój firmy uplasowały nas w czołówce wiodących dystrybutorów surowców chemicznych.

Przewiń do profilu firmy