Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży na rynek czeski i słowacki

Cortex Chemicals Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • wyszukiwanie i pozyskiwanie klientów
  • stała obsługa bieżących klientów (wizyty, spotkania, korespondencja)
  • raportowanie do firmy
  • wdrażanie pomysłów na nowe biznesy, nowe surowce
  • przygotowywanie planów sprzedażowych
  • współpraca z Product Managerami przy monitorowaniu i analizowaniu rynku pod kątem zapotrzebowania na nowe surowce

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w sprzedaży B2B
  • bardzo dobra znajomość języka czeskiego i słowackiego umożliwiająca swobodną komunikację, mile widziana znajomość języka angielskiego
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe
  • silna orientacja na wynik
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • kreatywne, twórcze myślenie poza schematami
  • gotowość do wyjazdów w kraju i za granicą
  • otwartość, chęć do podejmowania wyzwań i uczenia się nowych rzeczy
  • umiejętność wywierania wpływu/nacisku na otoczenie w celu osiągnięcia wytyczonego celu (komunikacja z dostawcami, handlowcami i kooperacja w zespole)
  • umiejętność wyciągania konstruktywnych wniosków i opinii
  • odwaga i brak konformizmu

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowania oparty o realizację wyznaczonych zadań
  • niezbędne narzędzia pracy
  • rozbudowany system socjalny
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez intensywne szkolenia wewnętrzne oraz wyjazdy na targi branżowe i uczestnictwo w konferencjach zewnętrznych
  • przyjazne środowisko i atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • Karta MultiSport
  • Karta Medicover

Miejsce pracy:

  • Tarnów/Kraków/Warszawa lub Home Office

Cortex Chemicals Sp. z o.o.

Cortex Chemicals Sp. z o.o. działa na rynku polskim i międzynarodowym od 1982 roku. Ponad 30-letnie doświadczenie i ciągły rozwój firmy uplasowały nas w czołówce wiodących dystrybutorów surowców chemicznych.

Specjalista ds. sprzedaży na rynek czeski i słowacki, Łódź