Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży na rynek niemiecki

TRUCK1 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

3 5008 000 brutto / mies.
  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • telefonowanie do klientów z gotowej bazy,

  • identyfikacja potrzeb klientów,

  • wspomaganie klientów w wyborze najlepszej opcji promowania na platformie truck1.eu

  • zawieranie umów,

  • realizacja miesięcznych planów sprzedaży,

  • praca z wewnętrznym systemem CRM,

  • przygotowywanie sprawozdań.

Nasze wymagania

  • co najmniej 1 rok doświadczenia w sprzedaży,

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B2.

To oferujemy

  • rodzaj pracy: praca zdalna, telepraca, umowa o pracę, segment B2B

  • rzeczywiste średnie miesięczne zarobki od 3500 PLN do 8000 PLN brutto, w zależności od wyników sprzedaży,

  • ciągłe szkolenia,

  • stałe wsparcie mentora,

  • brak ograniczeń co do wyboru rynku pracy,

  • możliwość zatrudnienia B2B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Dlaczego właśnie my:

  • nieustannie rozwijamy umiejętności naszych pracowników w zakresie nowoczesnego marketingu internetowego i sprzedaży,

  • indywidualne szkolenia z zakresu sprzedaży i produktu z naszymi wewnętrznymi trenerami,

  • wysoka ocena za dobre wyniki pracy,

  • jeśli jeszcze nie myślałeś o swojej ścieżce kariery zawodowej lub jesteś zmęczony obecną pracą od dziewiątej do siedemnastej i myślisz o zmianach, możemy znaleźć najlepszą drogę dla Ciebie,

  • 35 godzin pracy tygodniowo,

  • gotowa baza klientów,

  • możesz pracować z domu.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta:

  • wyślij nam swoje CV z dopiskiem: „Chcę zostać częścią waszego zespołu", a także wymień 3 swoje mocne strony,

  • w przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

TRUCK1.eu to największa międzynarodowa platforma internetowa do sprzedaży pojazdów ciężarowych, maszyn budowlanych i rolniczych. Działamy w ponad 30 krajach. Głównym zadaniem firmy jest łączenie kupujących i sprzedających z rożnych krajów. Ze względu na to, iż rynek dystrybucji naszego produktu TRUCK1.eu rozszerzył się, szukamy zespołu sprzedawców, którzy pozyskiwaliby najlepszych klientów, aby z naszą pomocą mogli rozwijać swoje działalności.

Przewiń do profilu firmy