Ta oferta pracy jest nieaktualna od 126 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży na rynek niemiecki

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 11.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, która zajmuje się sprzedażą internetową w systemie dropshipping, B2B, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań (okolice)

    Główne obowiązki:

    • Pozyskiwanie i obsługa klientów z rynku niemieckiego,
    • Utrzymywanie trwałych relacji handlowych z dotychczasowymi klientami firmy,
    • Prowadzenie negocjacji handlowych,
    • Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy,
    • Zawieranie umów oraz prowadzenie dokumentacji sprzedażowej,
    • Reprezentowanie firmy podczas targów i wydarzeń branżowych,

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie,
    • Doświadczenie w kanale B2B
    • Doświadczenie w sprzedaży eksportowej (rynek niemiecki),
    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
    • Mile widziana znajomość innych języków obcych,
    • Zdolności analityczne i umiejętności negocjacyjne,
    • Gotowość do odbywania podróży służbowych,

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
    • Jasny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników,
    • Pakiet benefitów w tym prywatna opieka medyczna i pakiet sportowy,
    • Możliwość rozwoju w organizacji o międzynarodowym zasięgu,
    • Przyjazne miejsce pracy,
    • Pracę w zgranym, młodym zespole,
    • Praca od poniedziałku do piątku
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Domino Polska Sp. z o.o.
    www.dominopolska.pl
    Agencja 5070
    Z NAMI OSIĄGNIESZ SUKCES. ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA APLIKACJI!