Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży na rynek niemiecki

CALL2SALEO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • codzienny kontakt z klientem zagranicznym w języku niemieckim

  • sprzedaż telefoniczna naszych produktów

  • wsparcie klientów w zakresie ich decyzji zakupowych

  • realizacja planów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • min. 1-roczne doświadczenie w telesprzedaży lub w telefonicznej obsłudze klienta

  • wykształcenie min. średnie

  • wysoka motywacja do działania

  • samodyscyplina i zorientowanie na realizację celów

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system prowizyjny

  • elastyczne godziny pracy

  • codzienny „żywy” kontakt z językiem obcym

  • pakiety medyczne, sportowe i ubezpieczeniowe

  • profesjonalne szkolenia sprzedażowe i rozwojowe

  • wysoki komfort pracy w młodym i dynamicznym zespole

  • przyjazna atmosfera pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • pakiet Multisport

CALL2SALE

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w segmencie sprzedaży detalicznej z branży zdrowie & uroda. Zajmujemy się sprzedażą naturalnych suplementów diety.

Rozwijamy nasze struktury, budujemy nowe zespoły. Teraz tworzymy nowe rynki zagraniczne i czekamy na Ciebie.

Przewiń do profilu firmy

Podoba Ci się ta oferta? Chcesz zmienić pracę? Szukasz pracy na wakacje lub pracy dodatkowej? A może chcesz częściowo pracować w formie zdalnej?

Nasza firma jest miejscem dla Ciebie. Zgłoś się do nas. Aplikuj.