Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Sprzedaży na rynek niemiecki

CALL2SALEO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • codzienny kontakt z klientem zagranicznym w języku niemieckim
  • sprzedaż telefoniczna naszych produktów
  • wsparcie klientów w zakresie ich decyzji zakupowych
  • realizacja planów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • min. 1-roczne doświadczenie w telesprzedaży lub w telefonicznej obsłudze klienta
  • wykształcenie min. średnie
  • wysoka motywacja do działania
  • samodyscyplina i zorientowanie na realizację celów

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system prowizyjny
  • elastyczne godziny pracy
  • codzienny „żywy” kontakt z językiem obcym
  • pakiety medyczne, sportowe i ubezpieczeniowe
  • profesjonalne szkolenia sprzedażowe i rozwojowe
  • wysoki komfort pracy w młodym i dynamicznym zespole
  • przyjazna atmosfera pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • pakiet Multisport

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w segmencie sprzedaży detalicznej z branży zdrowie & uroda. Zajmujemy się sprzedażą naturalnych suplementów diety.

Rozwijamy nasze struktury, budujemy nowe zespoły. Teraz tworzymy nowe rynki zagraniczne i czekamy na Ciebie.

Podoba Ci się ta oferta? Chcesz zmienić pracę? Szukasz pracy na wakacje lub pracy dodatkowej? A może chcesz częściowo pracować w formie zdalnej?

Nasza firma jest miejscem dla Ciebie. Zgłoś się do nas. Aplikuj.

Specjalista ds. Sprzedaży na rynek niemiecki, Warszawa