Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży na rynkach międzynarodowych

ATLANTIC CONTRACT sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych oraz utrzymanie obecnych klientów w zakresie kompleksowej obsługi dostaw/realizacji kontraktów dla podmiotów z rynków międzynarodowych - NATO, US Army i ONZ;

  • Poszukiwanie dostawców/usługodawców na potrzebę realizacji kontraktów na ww. rynkach;

  • Prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych;

  • Przygotowywanie analiz i raportów w ramach poszczególnych rynków międzynarodowych;

  • Koordynacja przepływu informacji pomiędzy klientami a poszczególnymi działami firmy w celu prawidłowej realizacji zamówień oraz obsługi klienta;

  • Budowanie oraz rozwój trwałych relacji z klientami;

  • Udział w rozwoju firmy i poszerzaniu rynku odbiorców

  • Udział w organizacji szkoleń, promocji marketingowych, targów i konferencji .

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe - najlepiej o specjalności handel zagraniczny, stosunki międzynarodowe, ekonomia, logistyka, informatyka lub pokrewne.W przypadku dużego doświadczenia w charakterze handlowca w środowisku międzynarodowym - wykształcenie wyższe nie jest niezbędnym wymogiem;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;

  • Mile widziana znajomość innych języków - francuski/hiszpański/niemiecki/ukraiński;

  • Umiejętność nawiązywania relacji, prowadzenia rozmów handlowych, negocjacji oraz prezentacji handlowych;

  • Biegła obsługa komputera, w tym pakietu MS Office;

  • Swobodna obsługa serwisów społecznościowych;

  • Otwartość, komunikatywność i dobra organizacja pracy;

  • Odpowiedzialność i rzetelność;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Samodzielność w działaniach opartych o wyznaczone cele biznesowe;

  • Umiejętność wyciągania wniosków z przeprowadzonych działań oraz samodzielnego szukania rozwiązań;

  • Znajomość kultury USA mile widziana.

To oferujemy

  • Praca w jednej z niewielu firm w Europie specjalizującej się w pozyskiwaniu i realizacji kontraktów na zlecenie US Army, NATO i ONZ;

  • Szkolenia specjalistyczne, praktycznie nieosiągalne na rynku polskim z zakresu kontraktów na rynkach międzynarodowych (federalny USA, NATO, ONZ);

  • Możliwość współpracy z Oficerami Kontraktowymi w zakresie kontraktów dla US Army;

  • Praca w międzynarodowym środowisku (dominującym językiem w komunikacji jest angielski)

  • Jasna ścieżka rozwoju kariery;

  • Możliwość wykonywania pracy częściowo zdalnie;

  • Służbowy telefon i laptop;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy + atrakcyjnych prowizji.

O nas

Atlantic Contract to firma o zasięgu globalnym, która umożliwia firmom uczestniczenie w przetargach ogłaszanych przez Rząd Federalny Stanów Zjednoczonych, w tym US Army oraz państwa członkowskie i sojusznicze NATO. Wyszukujemy także kontrakty w ponad 20 bazach przetargowych agend ONZ. Współpracujemy z generalnymi dostawcami usług dla Rządu Federalnego USA i US Army.

Nasi pracownicy wielokrotnie realizowali i realizują kontrakty prowadzone przez polskie firmy na terenie amerykańskich inwestycji federalnych, zarówno wojskowych i cywilnych. Wszyscy dysponują odpowiednimi, najwyższymi referencjami. Posiadają także certyfikaty US Army i NATO uprawniające do prowadzenia projektów na terenie amerykańskich baz wojskowych i placówek federalnych (oryginały do wglądu).

Po zarejestrowaniu przez nas firmy klienta w bazach zamówień federalnych, ONZ oraz NATO, codziennie klienta ma dostęp do setek przetargów na wszystkich kontynentach i kontraktów realizowanych w prawie wszystkich branżach. Nasz dział wyszukiwania przetargów pracuje na rzecz naszych klientów praktycznie 365 dni w roku, 24 godziny na dobę w celu znalezienia najlepszej okazji do pozyskania zlecenia.

Nasza kadra to doświadczeni praktycy, kierownicy projektów kontraktów dla US Army w Polsce i Europie, prawnicy specjalizujący się w polskim prawie gospodarczym oraz w Federalnym Prawie Zamówień Rządowych USA.

Stale współpracujemy z konsultantami, doradcami i byłymi oficerami kontraktowymi wywodzącymi się ze struktur US Army, NATO, US Navy, US Air Force, ONZ, Kongresu i Senatu USA, Departamentu Obrony USA, Logistycznej Agencji Obrony (DLA), Army and Air Force Exchange Service (AAFES) oraz wielu kluczowych instytucji rządowych.

Działamy zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, jakości i zarządzania oczekiwanymi wobec partnerów dla US Arm, NATO i Organizacji Narodów Zjednoczonych.