Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży na rynki niemieckojęzyczne

Pracuj.pl dla Firm

  • Przemysłowa 8, Ostrowiec Świętokrzyski
    Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Przemysłowa 8

Ostrowiec Świętokrzyski

Twój zakres obowiązków

  • obsługa obecnych klientów rynku niemieckojęzycznego,

  • budowanie pozytywnych relacji z klientami,

  • pozyskiwanie nowych klientów,

  • analiza rynku i konkurencji,

  • tworzenie oferty handlowej,

  • praca na projektach,

  • udział w wyjazdach służbowych, wydarzeniach branżowych.

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie,

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

  • prawo jazdy kat. B.

  • doświadczenie w sprzedaży dóbr inwestycyjnych,

  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,

  • wysoka kultura osobista,

Mile widziane

  • doświadczenie w branży metalowej

To oferujemy

  • umowa o pracę,

  • atrakcyjny system premiowy,

  • laptop i telefon służbowy,

  • możliwość częściowej pracy zdalnej, po okresie próbnym,

  • szerokie możliwości rozwoju oraz ścieżkę kariery w Dziale Handlowym,

  • dofinansowanie karty Multisport,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Elkom Trade oferuje szeroką gamę wyrobów służących do magazynowania, kompletacji zamówień czy transportu wyrobu gotowego. Dobrze dobrany nośnik gwarantuje usprawnienie procesów logistycznych, właściwe zabezpieczenie towarów i minimalizację strat oraz oszczędność czasu pracy i lepszą wydajność pracowników.

Każdego dnia dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości pojemniki transportowe i kosze metalowe -magazynowe. Jesteśmy czołowym producentem rollkontenerów, pojemników siatkowych, stelaży BIG BAG, pojemników na wino, kontenerów na butelki oraz metalowych nadstawek na palety. Dysponujemy nowoczesnymi rozwiązaniami pozwalającymi na optymalizację sieci logistycznej, magazynowej i produkcyjnej. Sprzedajemy, wynajmujemy i serwisujemy oferowane przez nas pojemniki metalowe i kosze transportowe. Wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom naszych klientów, dynamicznie zmieniającej się branży i realiom rynkowym, tworzymy dedykowane rozwiązania, wprost dopasowane do wielu parametrów, w tym różnych wymiarów i cech konstrukcyjnych. 50-letnie doświadczenie w branży, sprawdzone know-how, zespół wykwalifikowanych specjalistów – to wszystko pozwala nam opracowywać oraz tworzyć najlepsze pojemniki i kosze metalowe na rynku.

Przewiń do profilu firmy