Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży na rynki wschodnie

ARFA HR

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 15 godzin temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Dla znanej i cenionej firmy z branży technicznej, specjalizującej się w produkcji zaawansowanych systemów techniczno-narzędziowych i sprzętu pomiarowego, poszukujemy samodzielnej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Praca częściowo zdalna

Umowa o pracę lub B2B

Bardzo atrakcyjna oferta pracy dla osób pasjonujących się techniką, nowoczesnymi urządzeniami do produkcji oraz rozwiązaniami najwyższej jakości.

Twój zakres obowiązków

  • współpraca i budowanie dobrych relacji z klientami;

  • rozbudowa portfela klientów z rynku wschodniego (Rosja, Ukraina, Białoruś, Litwa, Estonia);

  • telefoniczna i mailowa obsługa klienta;

  • prezentowanie i sprzedaż produktów z oferty firmy;

  • negocjowanie warunków handlowych;

  • raportowanie działań sprzedażowych zgodnie z wymogami firmy (CRM);

  • analiza otoczenia konkurencyjnego;

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania pracodawcy

  • minimum 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny);

  • umiejętność budowania i podtrzymywania kontaktów biznesowych;

  • umiejętności handlowe;

  • samodzielność i dobra organizacja własnej pracy;

  • nastawienie na realizację celów;

  • silna motywacja i ambitne podejście do pracy;

  • umiejętność pracy w konkurencyjnym środowisku;

  • wykształcenie min. średnie;

  • prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze;

  • premię miesięczną (uzależniona od osiągniętych wyników);

  • umowę o pracę, stabilność zatrudnienia;

  • ciekawą i perspektywiczną pracę, projekty do samodzielnej realizacji;

  • szkolenia, możliwość podnoszenia kwalifikacji;

  • praca w różnorodnym i wspierającym się zespole.

ARFA HR jest Agencją Pośrednictwa Pracy wpisaną do rejestru agencji zatrudnienia pod nr 17342.