Specjalista ds. sprzedaży na rynki zachodnie

Hydro-Vacuum S.A.O firmie

Hydro-Vacuum S.A.

Droga Jeziorna 8

Grudziądz

Jeżeli lubisz wyzwania zawodowe i chcesz się rozwijać

PRACA W NASZEJ FIRMIE JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE

Opis stanowiska:

  • Udział w tworzeniu nowych kanałów sprzedaży na rynki zachodnie,
  • Skuteczną realizacją planów sprzedażowych oraz pozyskiwanie nowych zapytań ofertowych,
  • Rozwój współpracy z istniejącymi kontrahentami,
  • Analiza rynków i identyfikacja potrzeb klientów,
  • Przygotowywanie materiałów handlowych przy wsparciu działu technologicznego,
  • Udziałem w targach branżowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy
  • Finansowe wsparcie socjalne
  • Pracę w zgranym zespole profesjonalistów

Oczekujemy:

  • Znajomości języka angielskiego,
  • Znajomości zasad współpracy na rynkach zachodniej Europy,
  • Doświadczenia w sprzedaży dóbr przemysłowych.
CV można składać za pomocą przycisku.

Prosimy o umieszczenie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Więcej informacji udzielimy telefonicznie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy