Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży na rynku zagranicznym

MERINGER Sp. z o.o.O firmie

4 6005 600 brutto / mies.
  • Dobrzecka 95, Kalisz
    Kalisz, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 godzin temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MERINGER Sp. z o.o.

Dobrzecka 95

Kalisz

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie nowych oraz rozwijanie obecnych relacji sprzedażowych z klientami z naszej bazy

  • Wyszukiwanie potencjalnych Klientów zagranicznych i rozszerzanie bazy

  • Kontakt e-mailowy i telefoniczny w języku niemieckim, przygotowywanie ofert handlowych.

  • Doradzanie i udzielanie informacji Klientom o nowych produktach

  • Współpraca z innymi działami w firmie w celu zapewnienia wysokiej satysfakcji Klientów

  • Wprowadzanie danych do systemu CRM

Nasze wymagania

  • Umiejętność komunikowania się przez telefon i mailowo w języku niemieckim

  • Komunikatywność, umiejętność budowania relacji i inicjatywa w działaniu

  • Nieustanne szukanie rozwiązań, samodzielność w dążeniu do celu

  • Doświadczenie w kontakcie z kontrahentami (np.: obsługa klienta, doradztwo, sprzedaż, reklamacje, zakupy, windykacja, spedycja)

To oferujemy

  • Umowę o pracę z wynagrodzeniem 4600-5600 brutto podstawy miesięcznie + premie

  • Pracę wyłącznie w dni powszednie w godzinach 8.00-16.00/9.00-17.00

  • Międzynarodowe środowisko pracy – Klienci z całej Europy- przez ostatni rok odnotowaliśmy ponad trzykrotny wzrost liczby Klientów zagranicznych!

  • Rozwój poprzez uczestnictwo w szkoleniach produktowych, sprzedażowych oraz dzięki pracy nad ambitnymi projektami mającymi realny wpływ na rozwój i ekspansję Firmy

  • SENS PRACY – produkty zmieniających życie Klientów i Pacjentów na lepsze

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

MERINGER – od ponad 13 lat rozwijający się na rynku wyrobów medycznych jednorazowego użytku.

Przewiń do profilu firmy