Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży na terenie Polski, Region Poznań (k/m)

Meusburger Georg GmbH & Co KG

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo oraz obsługa istniejącej oraz pozyskiwanej bazy klientów

  • Pozyskiwanie klientów

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Samodzielne ustalanie harmonogramu swojej pracy

  • Uczestnictwo w targach branżowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie w branży metalowej lub tworzyw sztucznych

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w sprzedaży lub zarządzaniu projektami

  • Pewność siebie i determinacja w dążeniu do celu

  • Kultura osobista, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • Znajomość CRM będzie korzyścią

  • Umiejętność negocjacji i przekonywania

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie

  • Miejsce zamieszkania w rejonie sprzedaży

To oferujemy

  • Bezpieczne miejsce pracy w prężnie rozwijającej się firmie

  • Sprzedaż najlepszych jakościowo produktów oraz najkrótsze terminy dostaw

  • Regularne aktualizacje produktu, a także liczne promocje dla klientów

  • Intensywne szkolenia w Vorarlberg w Austrii, a także w regionalnym zespole sprzedażowym

  • Różnorodność środków umożliwiających budowanie pozytywnej relacji z klientem

  • Samochód służbowy do użytku prywatnego

Meusburger jest liderem na rynku w dziedzinie precyzyjnych elementów znormalizowanych. Już ponad 18.500 klientów na całym świecie wykorzystuje zalety standaryzacji i korzysta z ponad 50-letniego doświadczenia w obróbce stali. Obszerny program elementów znormalizowanych w połączeniu z wysokiej jakości produktami dla warsztatów uczynił z Meusburgera niezawodnego, globalnego partnera w dziedzinie budowy narzędzi, form oraz maszyn.

Przewiń do profilu firmy

CZY ZAINTERESOWAŁA PAŃSTWA NASZA OFERTA?

Pełną aplikację rekrutacyjną w języku niemieckim lub angielskim zawierającą życiorys, list motywacyjny oraz zdjęcie prosimy przesłać do pana Gerszi poprzez formularz online. Osoba ta chętnie służyć będzie pomocą w razie dalszych Państwa pytań.

Philipp Gerzi

PHILIPP GERSZI

Referent Działu Personalnego

[email protected]

Logo Meusburger

Kesselstr. 42| 6960 Wolfurt

AUSTRIA

T +43 5574 67 06-0

F +43 5574 6706-11

www.meusburger.com