Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży narzędzi skrawających

FABA S.A.O firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie strategii rozwoju sprzedaży i wdrażanie narzędzi skrawających
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne o kierunku mechanicznym lub handlowym
  • znajomość branży narzędzi do obróbki metalu
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
  • kreatywność i samodzielność działania
  • dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów biurowych
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w czołowej firmie w branży
  • atrakcyjne warunki pracy
  • szkolenia techniczne i sprzedażowe
  • możliwość zdobywania doświadczenia i kontynuowania rozwoju zawodowego
  • uczestnictwo w tworzeniu nowych projektów

Osoby zainteresowane pracą i spełniające wymagania prosimy

o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ lub na adres:

"FABA" S.A.

ul. Przemysłowa 1

09-130 Baboszewo

[email protected]

tel. +48 23 66-21-700

fax +48 23 66-21-701

Specjalista ds. sprzedaży narzędzi skrawających, dolnośląskie