Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży nawozów mineralnych

Ferges Sp. z o.o

10 00024 998 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Poznańska 37

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymanie efektywnych relacji z klientami na podległym terenie

  • Kreowanie oraz dbałość o wizerunek firmy

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Realizację strategii sprzedaży firmy

  • Badanie działań konkurencji

  • Raportowanie

Nasze wymagania

  • Znajomość rynku rolniczego/ ogrodniczego

  • Doświadczenie w handlu nawozami sztucznymi

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem

  • Rzetelność, uczciwość, odpowiedzialność

  • Wysoka determinacja i motywacja na osiągnięcie sukcesu

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Pracę na narzędziach Apple

  • Nowy samochód służbowy

  • Umowa o pracę/ B2B

  • Uczciwe warunki płacowe, oparte na podstawie + prowizji

  • Jasne, realne do wykonania cele sprzedażowe

  • Szeroki dostęp do towaru, krótki czas realizacji

  • Dopłata do urlopu wypoczynkowego

  • Prywatna opieka medyczna (Medicover)+pakiet sportowy

  • Dalszy rozwój na ścieżce kariery.

O nas

Ferges spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, to rozwijająca się firma, której jedną z gałęzi działalności jest sprzedaż i dystrybucja nawozów mineralnych. Oferowane przez nas nawozy są od najlepszych światowych producentów. Szukamy ambitnych osób z branży, które chcą rozwijać siebie, a także będą rozwijać dalej naszą firmę.