Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży

B MARRA DESIGN BEATA OLSZEWSKA-MARRA

7 0009 000 brutto / mies.
  • Adama Mickiewicza 1, Nieporęt (pow. legionowski)
    Nieporęt (pow. legionowski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Adama Mickiewicza 1

Nieporęt (pow. legionowski)

Twój zakres obowiązków

  • Stały kontakt z klientami

  • prezentacja produktów,

  • samodzielne prowadzenie szkolen,

  • przygotowywanie ofert

  • wyszukiwanie nowych klientow

Nasze wymagania

  • Obowiązkowo  - znajomość branzy sanitarnej

  • czynne prawo jazdy kategorii B.

  • Mile widziana znajomość jez. angielskiego.

To oferujemy

Nauka jez. włoskiego

O nas

Importer i dystrybutor luksusowego wyposażenia łazienek i SPA z Włoch. Sprzedaż produktów  z corian-u, kamienia, baterie łazienkowe i kuchenne, akcesoria łazienkowe, lustra, meble łazienkowe. Szkolenia dla architektów, spotkania, wyjazdy do fabryk do Włoch. Obsługa projektów indywidualnych oraz hotelowych. Design, architektura, wnętrza - możliwość rozszerzania wiedzy i pozyskiwania cennych umiejętności na bazie kontaktów z architektami i klientami.