Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

ARD INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 godziny temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

ARD INVEST sp. z o.o. w związku z rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko:

Opis Stanowiska:

  • Pozyskiwanie i kompleksowa obsługa Klientów w procesie sprzedaży nieruchomości deweloperskich
  • Umawianie spotkań, oferowanie i prezentacja lokali mieszkalnych
  • Współudział w zawieraniu transakcji związanych z podpisywaniem umów rezerwacyjnych
  • Prowadzenie biura sprzedaży
  • Obsługa posprzedażowa
  • Bieżące raportowanie sprzedaży
  • Analizowanie lokalnego rynku w trakcie sprzedaży

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości rynku deweloperskiego na terenie Trójmiasta
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Komunikatywności, umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami
  • Bardzo dobrej organizacji własnej pracy i współpracy z zespołem
  • Dyspozycyjności
  • Pozytywnego nastawienia i determinacji w realizacji celów
  • Umiejętności negocjacji

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie dostosowane do osiąganych wyników
  • Pracę w zgranym zespole
  • Niezbędne narzędzia do pracy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy