Oferta pracy

Specjalista Ds. Sprzedaży Nieruchomości

HREIT S.A.O firmie

  • Gliwice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
W związku z planowanym otwarciem biura sprzedaży inwestycji deweloperskich, HREIT S.A. poszukuje pracowników na stanowisko:

Obowiązki:

  • Przygotowywanie procesów planowania i wdrażania nowych inwestycji,
  • Pełnienie funkcji pełnomocnika spółki,
  • Weryfikowanie, przygotowywanie opinii i optymalizacji projektów deweloperskich pod względem sprzedażowym,
  • Analiza trendów na rynku inwestycji mieszkaniowych,
  • Monitoring konkurencji,
  • Przygotowywanie procesów sprzedaży oraz pozyskiwanie partnerów sprzedażowych, sprzedaż mieszkań,
  • Organizacja szkoleń oraz kontrola działań podejmowanych przez partnerów sprzedażowych,
  • Realizacja procesów posprzedażowych,
  • Umawianie spotkań z kontrahentami, klientami i partnerami biznesowymi.

Wymagamy:

  • Doświadczenia na rynku nieruchomości,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • Operatywności i dynamizmu w działaniu,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Stałe wynagrodzenie 2.500 – 3.000 zł. + system prowizyjny + premie kwartalne,
  • Możliwość rozwoju,
  • Niezbędne narzędzie do pracy: laptop, telefon.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy