Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży Nieruchomości

Top ManagerO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy firmą budowlaną z 30-letnim doświadczeniem, specjalizująca się m.in. w realizacji projektów w zakresie nieruchomości mieszkaniowych, działającą na terenie województwa małopolskiego. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Twoje obowiązki:

  • Aktywna sprzedaż mieszkań oraz pozyskiwanie nowych Klientów
  • Doradztwo oraz wsparcie klienta
  • Prowadzenie negocjacji sprzedażowych
  • Kompleksowa obsługa procesu sprzedaży
  • Kompletowanie dokumentów dla Notariusza oraz banków

Dołącz do nas jeśli:

  • Posiada doświadczenie w sprzedaży/najmu mieszkań
  • Jesteś zorganizowany oraz zaangażowany w swoją pracę
  • Odznaczasz się wysoką kulturą osobistą
  • Jesteś otwartą osobą gotową na podejmowanie nowych wyzwań

Zapewnimy Ci:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne wdrożenie oraz wsparcie ze strony zespołu
  • Zgrany zespół
  • Niezbędne narzędzia do pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne