Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

DEVELIA SAO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prezentacja i aktywna sprzedaż mieszkań dostępnych w ofercie dewelopera

  • Profesjonalna obsługa klientów

  • Kompletowanie dokumentów i zawieranie umów

  • Sporządzanie cyklicznych raportów

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność, odpowiedzialność

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości

  • Pakiet socjalny

  • Kurs języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dodatkowe świadczenia socjalne

DEVELIA SA

Develia S.A. to spółka mogąca poszczycić się ugruntowaną pozycją i doświadczeniem w realizacji różnorodnych projektów deweloperskich. Od 29 czerwca 2007 roku jesteśmy spółką giełdową, notowaną na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Zrealizowaliśmy inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi i Gdańsku. Systematycznie poszerzamy zakres naszej działalności i realizujemy nowe projekty w największych miastach w Polsce.

Przewiń do profilu firmy