Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

KENO HOME SP. Z O.O.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • kompleksowa obsługa klientów w zakresie sprzedaży domów modułowych

  • prezentacja nieruchomości

  • tworzenie ofert handlowych

  • prowadzenie negocjacji handlowych

  • budowanie pozytywnych i trwałych relacji z klientami

  • aktywny udział w wydarzeniach branżowych – targi nieruchomości, dni otwarte itp.

  • monitorowanie trendów na rynku nieruchomości

Nasze wymagania

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie w sprzedaży nieruchomości

  • bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości i branży budowlanej

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • wysokie umiejętności interpersonalne

  • umiejętność budowania trwałych relacji

  • dyspozycyjność (dokładny tryb pracy do ustalenia - praca głównie opiera się na wyjazdach więc oczekujemy dużej elastyczności)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy

  • pracę w młodym, ambitnym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach nowej spółki

  • pakiet benefitów pozapłacowych (grupowe ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Miejsce pracy

  • cała Polska + wyjazdy zagraniczne

  • adres siedziby firmy: Aleja Walentego Roździeńskiego 188D, 40-203 Katowice

Firma Keno Home należy do Grupy KENO – wiodących spółek w branży OZE. Głównym obszarem działalności firmy jest tworzenie domów modułowych z ekologicznego surowca jakim jest drewno. Środowisko naturalne jest dla nas niezwykle ważne, dlatego instalacje wykorzystujące energię odnawialną są nieodłącznym elementem w domach z naszej oferty.

Przewiń do profilu firmy