Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

Polski Holding Inwestycyjny S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Polski Holding Inwestycyjny S.A. specjalizuje się w angażowaniu środków finansowych w produkty inwestycyjne, szczególnie: nieruchomości inwestycyjne, wierzytelności odszkodowawcze, wierzytelności hipoteczne. Spółka od momentu rozpoczęcia działalności stale dywersyfikuje obszary swoich przedsięwzięć, wyszukując nowe rozwiązania inwestycyjne w kolejnych segmentach. Powstałą Grupę spółek tworzą uznani specjaliści z dużym doświadczeniem w branży inwestycyjnej, budowlanej i finansowej. Dzięki kompetencjom oraz zaangażowaniu rozwijamy się i stale umacniamy swoją pozycję na rynku, dążąc do sukcesu, którym jest wspólna satysfakcja naszych Inwestorów, Klientów i Pracowników. Do Naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Sprzedaż nieruchomości własnych,
  • Pozyskiwanie i obsługa Klientów,
  • Odbywanie rozmów telefonicznych oraz spotkań osobistych z Klientami,
  • Prezentacja nieruchomości,
  • Współpraca i kontakt ze Spółkami Grupy kapitałowej oraz podmiotami zewnętrznymi w zakresie związanym z nieruchomościami,
  • Monitoring najnowszych trendów branżowych
  • Realizacja celów sprzedażowych

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży nieruchomości z rynku pierwotnego oraz wtórnego poparte sukcesami,
  • Znajomość zagadnień związanych z obrotem nieruchomościami,
  • Systematyczność pracy i chęć rozwoju,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, kultura osobista, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, nienaganny wygląd,
  • Kreatywność - poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań,
  • Samodzielność, rzetelność, dokładność, odpowiedzialność,
  • Pasja i zaangażowania w pracę,
  • Umiejętność słuchania, kojarzenia faktów i wyciągania wniosków,
  • Determinacja w osiąganiu celów,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Perspektywę doskonalenia swoich umiejętności w zdywersyfikowanym branżowo środowisku,
  • Możliwość realizacji ciekawych, niemonotonnych projektów,
  • Realny wpływ na kształtowanie strategii marketingowej w prężnie działającej na rynku nieruchomości Spółce,
  • Benefity pozapłacowe – prywatna opieka medyczna, karta multisport, możliwość finansowania szkoleń branżowych,
  • Miejsce pracy w centrum miasta w prestiżowym biurowcu Bałtyk.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
wejdź na naszą stronę www.phisa.pl i dowiedz się więcej

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy