Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Sprzedaży Nieruchomości

EBF DEVELOPMENT ELŻBIETA I LESZEK JARZĄBEK sp.j.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa Klienta w zakresie sprzedaży projektów mieszkaniowych
  • Prezentacja Klientom oferty mieszkaniowej
  • Negocjacje z Klientami dotyczące umów deweloperskich i przedwstępnych sprzedaży
  • Koordynacja procesu sprzedażowego
  • Przygotowywanie dokumentów niezbędnych przy procesie sprzedażowym
  • Przygotowywanie dokumentów dotyczących odbiorów lokali
  • Pełna obsługa związana z internetowymi działaniami marketingowymi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży mieszkań w firmie developerskiej
  • Znajomość lokalnego rynku nieruchomości mieszkaniowych na rynku pierwotnym
  • Znajomość ustawy deweloperskiej
  • Znajomość programów pakietu MS Office
  • Zdolność budowania dobrych relacji z klientami
  • Samodzielność, wszechstronność i komunikatywność
  • Umiejętność pracy z zespole
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość technik sprzedaży i profesjonalna obsługa zapytań ofertowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Wyższe wykształcenie
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w dobrze zorganizowanym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

EBF DEVELOPMENT ELŻBIETA I LESZEK JARZĄBEK sp.j.

Firma EBF Development to wiodący deweloper w Zielonej Górze i w Poznaniu. Budujemy od 30 lat, niezmiennie podnosząc poprzeczkę i stawiając sobie szereg celi, aby oferowane przez nas inwestycje spełniały najtrudniejsze oczekiwania. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży Nieruchomości zapraszamy na naszą stronę internetową www.ebfdevelopment.pl

Specjalista ds. Sprzedaży Nieruchomości, Poznań