Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

MWM DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja cyklu sprzedaży i marketingu własnej bazy ofert nieruchomości

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Pozyskiwanie klientów

  • Bezpośrednia i kompleksowa obsługa Klienta

  • Przygotowywanie ofert sprzedaży nieruchomości

  • Prezentacja nieruchomości kupującym

  • Bieżąca analiza trendów i cen na rynku nieruchomości

  • Uczestnictwo w dniach otwartych, targach mieszkaniowych i innych imprezach branżowych

  • Utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami

  • Długofalowe relacje z klientami

Nasze wymagania

  • Motywacja do pracy i realizacji celów

  • Wykształcenie min. średnie

  • Dobra organizacja pracy

  • Ambicja i samodzielność

  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • Dyspozycyjność

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy.

  • Samodzielność, sumienność i zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Bardzo dobra znajomości pakietu Ms Office

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży nieruchomości będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Wsparcie współpracowników i przełożonych

  • Pracę w stale rozwijającej się firmie

  • Pakiet socjalny

MWM DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma MWM SP. Z O.O. poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości.

Przewiń do profilu firmy