Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży Nieruchomości

YUNIVERSAL DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

YUNIVERSAL DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48

Warszawa

W związku z planowanym otwarciem biura sprzedaży inwestycji deweloperskich,
Yuniversal Development Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie procesów planowania i wdrażania nowych inwestycji,
  • Przygotowywanie procesów sprzedaży oraz sprzedaż mieszkań i lokali usługowych,
  • Pełnienie funkcji pełnomocnika spółki,
  • Weryfikowanie, przygotowywanie opinii i optymalizacji projektów deweloperskich pod względem sprzedażowym,
  • Analiza trendów na rynku inwestycji mieszkaniowych,
  • Monitoring konkurencji,
  • Realizacja procesów posprzedażowych.

Osoby ubiegające się o to stanowisko powinny spełniać następujące wymagania:

  • Doświadczenie na rynku nieruchomości,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Operatywność i dynamizm w działaniu,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie stałe + premia miesięczna,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzie do pracy: laptop, telefon,
  • Pracę w kameralnym biurze – Warszawa Metro Natolin,
  • Pracę od zaraz.

Ogłoszenie archiwalne