Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości własnych

Prefa Group Nieruchomości Sp. z o.o.

  • Puszkina 63a, Luboń
    Luboń, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Puszkina 63a

Luboń

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż nieruchomości własnych,

  • Pozyskiwanie i obsługa Klientów,

  • Odbywanie rozmów telefonicznych oraz spotkań osobistych z Klientami,

  • Prezentacja nieruchomości,

  • Prowadzenie i koordynacja bieżących spraw administracyjnych dotyczących Nieruchomości w budowie,

  • Dbałość o sprawny i terminowy obieg dokumentów,

  • Monitoring najnowszych trendów branżowych,

  • Prowadzenie dodatkowych projektów na zlecenie Zarządu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży nieruchomości z rynku pierwotnego oraz wtórnego poparte sukcesami,

  • Znajomość zagadnień związanych z obrotem nieruchomościami,

  • Systematyczność pracy i chęć rozwoju,

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, kultura osobista, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, nienaganny wygląd,

  • Kreatywność - poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań,

  • Samodzielność, rzetelność, dokładność, odpowiedzialność,

  • Pasja i zaangażowania w pracę,

  • Umiejętność słuchania, kojarzenia faktów i wyciągania wniosków,

  • Determinacja w osiąganiu celów,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie z kapitałem polskim,

  • Perspektywę doskonalenia swoich umiejętności w zdywersyfikowanym branżowo środowisku,

  • Możliwość realizacji ciekawych, niemonotonnych projektów,

  • Realny wpływ na kształtowanie strategii sprzedażowej i marketingowej w prężnie działającej na rynku nieruchomości Spółce,

  • Benefity pozapłacowe – prywatna opieka medyczna, karta multisport, możliwość finansowania szkoleń branżowych.

O nas

Spółka Prefa Group Nieruchomości to zespół cenionych na rynku Specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży budownictwa, projektowania, sprzedaży oraz marketingu. Dzięki wysokim kompetencjom naszej kadry w zakresie selekcji i wyceny rentowności ofert z rynku pozyskujemy jedynie intratne kontrakty pozwalające uzyskać ponadprzeciętną stopę zwrotu.

Prefa Group Nieruchomości Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje nietuzinkowej, charyzmatycznej osoby, która zajmie się sprzedażą nieruchomości. Jeżeli lubisz ludzi, potrafisz skutecznie prowadzić negocjacje i masz doświadczenie w rynku nieruchomości, to z całą pewnością powinieneś dołączyć do naszego zespołu, w którym panuje niepowtarzalna atmosfera, gdzie nie ma czasu na nudę, a każdy projekt jest niepowtarzalny, wyzwalając nowe pokłady energii do dalszego działania.

Musisz wiedzieć jednak jedno, nie jest to praca dla każdego i nie zawsze będzie łatwo, jednak dzięki temu satysfakcja z wykonanego zadania jest wielka. Wykorzystaj swoją energię, odwagę i wytrwałość. W ramach rewanżu otrzymasz szacunek, przyjazną atmosferę, brak „szklanego sufitu”, uczciwą płacę. Postaw na rozwój zawodowy i jeśli czujesz, że jest to oferta skrojona pod Ciebie, nie wahaj się i aplikuj.