Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości z rynku pierwotnego

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro

  • Dynowska 19, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Dynowska 19

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie ofert w celu utworzenia własnej bazy nieruchomości

  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie relacji z klientami

  • Wyznaczanie oraz realizacja celów sprzedażowych

  • Marketing internetowy

  • Przeprowadzanie oraz monitorowanie transakcji

  • Przeprowadzanie prezentacji inwestycji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem

  • Zaangażowanie, determinacja oraz entuzjazm - szanujmy swój czas. Jeżeli chcesz u nas pracować musisz wejść w to na 100%. Jeżeli tak będzie to stworzymy z Ciebie specjalistę z branży nieruchomości

  • Niespotykana komunikatywność - jeżeli nie jesteś osobą, która ma problemy w nawiązywaniu kontaktów, jesteś duszą towarzystwa i uwielbiasz rozmawiać z ludźmi zarówno przez telefon jak face to face to ta praca jest dla Ciebie stworzona

  • Kultura osobista oraz uczciwość

  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

To oferujemy

Wsparcie menedżerów

Oferujemy pracę w młodym zespole w prężnie rozwijającej się firmie. Dzięki naszym doświadczonym specjalistom staniesz się pełnowartościowym specjalistą ds. sprzedaży

nieruchomości.

Elastyczny grafik

Nauczymy Cię jak organizować sobie dzień pracy tak, abyś miał czas na pracę, hobby, sport, dla rodziny i przyjaciół. Elastyczny grafik godzinowy to coś czego nie znajdziesz w innej pracy.

Pakiet regularnych szkoleń

Chcąc być najlepszym w branży stawiamy w głównej mierze na rozwój naszych pracowników. Po nawiązaniu współpracy oferujemy pakiet szkoleń doskonalących umiejętności sprzedażowe.

Zarobki adekwatne do wykonanej pracy

Damy Ci możliwość zarobienia więcej niż mógłbyś zarobić pracując na etacie. Wszystko będzie zależeć od tego jak mocno zdeterminowany jesteś na osiągniecie założonego celu i tego ile czasu poświecisz by go zrealizować. Praca oparta w głównej mierze na systemie prowizyjnym daje ogromne możliwości oraz determinuje do działania.

Narzędzia do pracy

Pracując w naszym biurze, chcąc świadczyć klientom usługi na najwyższym poziomie oprócz

szkoleń każdy z naszych pracowników otrzymuje kompleksowe wyposażenie niezbędne do pracy agenta nieruchomości.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

Zespół biura nieruchomości Pierwsze Piętro tworzą osoby, które są profesjonalistami w sektorze pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Jesteśmy jednym z wiodących biur nieruchomości w województwie podkarpackim. Zdobyte doświadczenie, ogromna pasja, skrupulatność, rzetelność i zaangażowanie pozwala Nam tworzyć markę, która wyróżnia się na tle innych biur nieruchomości w stolicy Podkarpacia.

Przewiń do profilu firmy

Informacje dodatkowe

- Planowana ilość osób do zatrudnienia: 4

- CV obowiązkowe